+421907755474

Podlahy: Premeny novostavieb a starších priestorov

Moja činnosť je zameraná na pokládku drevenných parkiet voľne položených alebo celoplošne lepených o podklad, montáž laminátových parkiet a montáž vinylových podláh. Zabezpečím Vám kompletný servis od zamerania, poradenstva až po samotnú pokládku podlahovej krytiny. Mojou prioritou je Vaša spokojnosť, ktorú Vám môžem zaručiť profesionálne odvedenou prácou. Montáž podláh si vyžaduje skúsenosti, precíznosť a zodpovedný prístup.

Vyrovnanie podkladu: Nivelizácia podlahy pre dokonalý výsledok

Príprava podkladu je jeden z najdôležitejších krokov pri podlahách. Aby sa docielila čo najdlhšia životnosť podlahy musí byť vhodný podklad. Najčastejšie sa pužíva nivelizácia celého priestoru. Ďalej je možné spraviť lokálne vyspravenie, brúsenie alebo montáž suchej podlahy.

Schody: Obkladanie schodov

Moje schody Vás dostanú nahor a bezpečne aj dole a budú ozdobou Vášho interiéru. Ponúkam Vám obloženie schodov z drevených parkiet, laminátových parkiet a vynylu. Schody lepím najčastejšie na výrovnaný betónový podklad a možu byť ukončené s lištami alebo bez líšt.

Dvere: interiérove dvere a zárubne

Zameriavam sa aj na montáž interiérových zárubní a dverí, ktoré sú súčasťou každého interiéru a dodávajú ten správny pocit domova. Zárubne či dvere môžu byť z rôznych materiálov, v rôznych prevedeniach a povrchovej úprave.

Exteriérové terasy: Získajte miesto na relax s novou terasou

Ponorte sa do úžasných výsledkov projektu terasy, ktorý vytvoril dokonalé vonkajšie útočisko na relaxáciu a zábavu, doplnené štýlovým dizajnom, pohodlným nábytkom a sviežou zeleňou. Montáže terasových dosiek je možné prevádzať z dreva, drevoplastu a WPC.